Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie musiał wojewodzinę przepuścić w kolejce, bo jej dużo nie zostało, a jeszcze musi się dorobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
No i dobra. Po co miał niby tam iść? Pchać się w większe gówno niż tutaj jest.Prawda jest taka,że najlepiej jest na swoim podwórku. Wiesz kto jest kim.
Pewnie ze dobże że został, durzo załatfi dla lublina, a i nam bendzie lepiej, wszok idu trudne czasy i swuj hłop na stanowisku sie przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Pana Krzysztofa i cieszyłem się z jego zwycięstwa. Jednak po uzasadnieniu jakie przeczytałem uważam, że podjął słuszną decyzję. Wynik głosowania to test na zaufanie dla Pana Krzysztofa i gwarancja dalszej, dobrej, współpracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl napisał:
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
a myślisz,, że inna to ciebie w balona nie zrobi, ja już nie chodzę na wybory, bo mnie jest aż niedobrze od tych kłamstw, najpierw wałęsa mnie oszukał, a po nim inni ciągną dalej, teraz to już nikomu nie wierzę i nie chodzę na żadne wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO, BRAWO ,BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest po prostu patriotyzm lokalny i tyle i głosując na Hetmana brałem pod uwagę,że może tak być!!! Już sobie wyobrażam jak on się teraz musi czuć względem nas jego wyborców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Głosowałem na Pana Krzysztofa i cieszyłem się z jego zwycięstwa. Jednak po uzasadnieniu jakie przeczytałem uważam, że podjął słuszną decyzję. Wynik głosowania to test na zaufanie dla Pana Krzysztofa i gwarancja dalszej, dobrej, współpracy !
o widzę, że pracownicy urzędu marszałkowskiego są wsród nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojak napisał:
Pewnie ze dobże że został, durzo załatfi dla lublina, a i nam bendzie lepiej, wszok idu trudne czasy i swuj hłop na stanowisku sie przyda
a pewnie ze tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykiwał wyborców. Ciekawe co im teraz powie. Może, że zrobił sobie z nich jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosz napisał:
Dla mnie to jest po prostu patriotyzm lokalny i tyle i głosując na Hetmana brałem pod uwagę,że może tak być!!! Już sobie wyobrażam jak on się teraz musi czuć względem nas jego wyborców!!!
Ja głosowałem na niego nie brałam cos takiego pod uwagę. Przecież tak żarliwie opowiadał co zrobi dla Lubelszczyznie w sejmie i co z tego wyszło. A ta cała szopka po - na co to, mysli, że nas znowu oszuka, że jest the best i musi jednak zostac, bo se nie poradzimy. Wygląda mi to na misterny plan ułożony na długo przed wyborami, po co ta póżniejsza szopka. Już wystarczająco czuję się oszukana! Nastepne wybory - nie idę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl napisał:
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
To nie kwestia twoich odczuć, ty jesteś idiotą - nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy żadnemu politykowi, a co dopiero peeselowcowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Wykiwał wyborców. Ciekawe co im teraz powie. Może, że zrobił sobie z nich jaja.
a po ile jaja - zieloni powinni wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do oszustw i innych przekrętów....Każdy z nas powinien najpierw popatrzeć na siebie. Zrobić sobie rachunek sumienia czy nigdy nie oszukał własnej matki,kumpla i czy nigdy nikomu nic nie ukradł. Każdy powinien zastanowić się nad tym co by zrobił gdyby nie miał na chleb. Każdy też powinien pomyśleć co by zrobił gdyby został Marszałkiem i w swoich decyzjach nie mógł być samodzielny bo przecież za każdą partią stoi grupa ludzi,która też ma coś do powiedzenia a która Krzysztofa Hetmana wybrała na lidera. To jest dla mnie proste jak budowa cepa. Decyzje podejmuje się w grupie tak jak w rodzinie. Czy ktoś z Was kupił samochód bez konsultacji z kimkolwiek? Nie sądzę. Jak przeszedł to się pewnie ucieszył. Zaczęli analizować plusy i minusy,które przeważnie pojawiają się po fakcie. To jest jak z kupnem jogurtu w sklepie. Opakowanie jest zajebiste,ale jak spróbujesz to sama chemia. Jak z ciuchami na wystawie. Manekin wygląda fantastycznie a Ty po przymierzeniu tej samej sukienki wyglądasz tak samo? Nie sądzę. A czy reklamy Was nie oszukują? Rodzina?Czy nikt Wam nigdy nie obiecał,że jak coś zrobicie to coś dostaniecie? Albo że jak skończycie studia to będziecie mieli prestiżową pracę? Jemu może też ktoś naobiecywał,on naobiecywał Wam a potem każdy poszedł w swoją stronę z niczym. Trzeba siąść i zastanowić się nad sobą,innymi, naszych krajem jako ogół naszych możliwości,nad ludźmi którzy w tym kraju mieszkają. Taki prosty przykład dotyczący życia w Polsce...jak osiągnąłeś to co chciałeś i chcesz więcej. To się nazywa chciwość. I teraz siądźmy wszyscy i zastanówmy się ile mamy tej chciwości w sobie,skrajnych poglądów,które można zmienić za pieniądze...zastanówmy się sami nad sobą a jak to zrobimy to za 4 lata zastanówmy się nie nad obietnicami tylko nad faktami i co możemy z nimi zrobić tak,żeby nam wszystkim żyło się tutaj lepiej bez względu na nazwiska,nazwy partii,narodowość i wyznanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek jestesmy z Tobą. Wspólnie nie wypuscimy Lubelszczyzny spod naszej władzy. Zieloni górą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił,że został w Lublinie. Przyszedł by następny i narobił bałaganu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna napisał:
Co do oszustw i innych przekrętów....Każdy z nas powinien najpierw popatrzeć na siebie. Zrobić sobie rachunek sumienia czy nigdy nie oszukał własnej matki,kumpla i czy nigdy nikomu nic nie ukradł. Każdy powinien zastanowić się nad tym co by zrobił gdyby nie miał na chleb. Każdy też powinien pomyśleć co by zrobił gdyby został Marszałkiem i w swoich decyzjach nie mógł być samodzielny bo przecież za każdą partią stoi grupa ludzi,która też ma coś do powiedzenia a która Krzysztofa Hetmana wybrała na lidera. To jest dla mnie proste jak budowa cepa. Decyzje podejmuje się w grupie tak jak w rodzinie. Czy ktoś z Was kupił samochód bez konsultacji z kimkolwiek? Nie sądzę. Jak przeszedł to się pewnie ucieszył. Zaczęli analizować plusy i minusy,które przeważnie pojawiają się po fakcie. To jest jak z kupnem jogurtu w sklepie. Opakowanie jest zajebiste,ale jak spróbujesz to sama chemia. Jak z ciuchami na wystawie. Manekin wygląda fantastycznie a Ty po przymierzeniu tej samej sukienki wyglądasz tak samo? Nie sądzę. A czy reklamy Was nie oszukują? Rodzina?Czy nikt Wam nigdy nie obiecał,że jak coś zrobicie to coś dostaniecie? Albo że jak skończycie studia to będziecie mieli prestiżową pracę? Jemu może też ktoś naobiecywał,on naobiecywał Wam a potem każdy poszedł w swoją stronę z niczym. Trzeba siąść i zastanowić się nad sobą,innymi, naszych krajem jako ogół naszych możliwości,nad ludźmi którzy w tym kraju mieszkają. Taki prosty przykład dotyczący życia w Polsce...jak osiągnąłeś to co chciałeś i chcesz więcej. To się nazywa chciwość. I teraz siądźmy wszyscy i zastanówmy się ile mamy tej chciwości w sobie,skrajnych poglądów,które można zmienić za pieniądze...zastanówmy się sami nad sobą a jak to zrobimy to za 4 lata zastanówmy się nie nad obietnicami tylko nad faktami i co możemy z nimi zrobić tak,żeby nam wszystkim żyło się tutaj lepiej bez względu na nazwiska,nazwy partii,narodowość i wyznanie.
...kurde, faktycznie ja ostatnio oszukałem swą żonę, że ładnie wygląda (wcale tak nie było) - Krzysiek rozumiem juz, że ty musiałeś oszukac 10 tysięcy wyborców bo tak wypadało! wybacz, że Cię zle oceniłem w pierwszej chwili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypuszczanie czegoś spod czyjejś władzy brzmi trochę dziwnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krysia napisał:
Dobrze zrobił,że został w Lublinie. Przyszedł by następny i narobił bałaganu.
bałagan to juz jest, nastepny nie musiałby juz nic robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszałek uważa wyborców za głupków i baranów. Startując do wyborów z jedynki nie wiedział, że może być wybrany. Tłumaczenie dla ludzi z niskim IQ... a może jest tak w rzeczywistości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecajcie się tak tym "lokalnym patriotyzmem" Hetmana, małe chrabąszcze niekumate. Już on sobie dobrze przekalkulował ten swój "patriotyczny" ruch. Przed nim jeszcze wiele wyborów i wyścigów, bo ma dopiero 37 lat. Wybory do Europarlamentu (pensyjka o 300 % wyższa niż w polskim Sejmie i kadencja 5 letnia w Brukseli). Wybory parlamentarne, wybory samorządowe, itp. itd. Z PSL-em tez nie wiadomo jak będzie w przyszłości (wyżej 10 % nigdy nie wyciągną, mogą tez przerżnąć któreś kolejne wybory). Może trzeba będzie szukać następnej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...